+370 642 222 00

Masažai

PASSION EXOTIC + SHOWER

Tai masažas, kurio metu mes liečiame kitą žmogų priartindami jį prie visą kūną užliejančios aistros. Išbandžiusieji šią techniką galėtų pasakyti jog tai labai įdomi, įvairi ir apimanti labai daug judesių masažo terapija. Šis masažas reikalauja labai rimto pasiruošimo, žinių ir praktikos, o visą tai puikiai įvaldžiusios mūsų masažo salono specialistės. Tai geriausia, ką galite išbandyti!

GLAMOUR EXOTIC

Tai prisilietimas prie žmogaus tarsi mažo mažo vandenyno skalaujančio tolimos ir labai egzotiškos šalies krantus. Šios masažo terapijos metu Jūs pamiršite savo kūną, o kai „sugrįšite“ nebejausite buvusios įtampos, kuri trukdė džiaugtis gyvenimu. Masažo esmė – įvertinti Jūsų būseną ir atlikti jį su tam tikrais akcentais, kurie padės Jūsų kūną sujungti į vieną vientisą visumą. Visiems išsiilgusiems gero masažo ir žiupsnelio egzotikos!

GLAMOUR DOUBLE EXOTIC

Negaliu tylėti, kai sakoma, kad atliekant masažą nereikia muzikos, aromaterapinių aliejų ar žvakių šviesos. Tai netiesa! Visko reikia, nes tai prisilietimas, kuris turi būti ypatingas. Šio masažo ritualo metu Jūs patys galėsite pasirinkti kvapų puokštę, o nepakartojamus įspūdžius sustiprins rankos atliekančios atpalaiduojančius masažo judesius.

QUICK SHOWER

Šis masažo ritualas skirtas visiems laiko stokojantiems, aktyviems ir intensyviai dirbantiems žmonėms. Masažuojančių vandens srovelių energija kartu su rankų bei kūno prisilietimais veikia kaip vientisa, harmoninga visuma. Tai puikus pasirinkimas norintiems sutaupyti laiko, atsipalaiduoti, atgaivinti savo kūną bei patirti malonumo jausmą.

GLAMOUR EXOTIC + SHOWER

Dušas paprasčiausia ir visiems prieinama procedūra. Tačiau namų dušo poveikis niekada neprilygs tam, ką galėtumėte patirti mūsų salone. Šio masažo seanso metu žmogus jaučiasi labai patogiai ir maloniai, nes masažuojamas visas kūnas, o tai suteikia gilų atsipalaidavimo jausmą, šalinama raumenų įtampa. Masažas kiekvienam klientui daromas pagal jo poreikius. Masažas rekomenduojamas tiems, kurie jaučia stresą, nerimą bei nori pagerinti visą savijautą. Po šios procedūros siela tikrai pasijaus laimingesnė, gyvendama tokiame nuostabiame kūne. :)

KETURIŲ RANKŲ MASAŽAS

Šis masažas nepakartojamas tuo, kad tuo pačiu metu stimuliuojama daugybė Jūsų kūno vietų. Jūs jausite labai gilų atsipalaidavimą, pamiršite laiką, erdvę ir savo kūną.  Masžas lėtas, gilus, derinamas su daugybe pasyvių judesių. Ką galima atlikti dviems, to niekada nepadarys vienas. Labai tinkama dovana sau arba Jūsų artimiausiam žmogui.

Mūsų Salonai

Masažo salonas
MONSIER

Žukausko g. 26, Vilnius
Plačiau

Masažo salonas
INDIGO SPA

Klaipėdos g. 2, Vilnius
Plačiau

Masažo salonas
PILIES 38 SPA

Pilies g. 38, Vilnius
Plačiau

Masažo salonas
ODRY

Ligoninės g. 2, Vilnius
Plačiau
ATSILIEPIMAI
Katik buvau, super manau dar pasimatysim
Andrius
Simona - nuostabi masažistė, puiki pašnekovė, nerealiai graži moteris... Būtinai dar grįšiu :) Indigo spa - puiki vieta, tikrai diskretiška. Rekomenduoju.
Kestas
Su žmona exotic masaže apsilankėme pirmą kartą. Lūkesčiai buvo patenkinti su kaupu. Puiki aplinka, malonios masažuotojos (Simona ir Goda). Šiltas sutikimas ir draugiškas pašnekesys po masažo prie kavos puodelio tikrai nustebino. Prieš kurį laiką abu buvom paprastam atpalaiduojančiame viso kūno masaže. Kol viena masažuotoja masažavo mane, viena akim stebėjau kaip masažuoja mano žmona. Masažuotojos rankos dirbo tikrai profesionaliai, bet jos akys ir mintys buvo kažkur kitur. Atrodė, kad rankos daro savo darbą, o akys žiūriu į paveikslą ant sienos. Visiškai priešingai atrodė vaizdas kai Simona masažavo mano žmoną. Netik rankos dirbo puikiai, jos akys visada sekė mano žmonos reakciją, masažuotojos veiksmai ir mintys buvo kartu su ja, jei ji suvirpėdavo masažuotoja sulėtindavo, jei ji gyliau įkvėpdavo masažuotąja reaguodavo į tai. Nuostabu kai savo rankomis, kūnu, žvilgsniu ir mintimis masažuotąja yra susitelkus į masažą. Tai lyg susiliejimas su kitu kūnų ir tai visai nepanašu į įprastą masažą kurio metu masažuotoja atlieka išlanksto numatytas masažo technikas. Tikrai apsilankysim dar kartą. Dėkui Simonai ir Godai.
Porelė (vyras)
Tikrai buvo nuostabu, patariu tikrai apsilankyti atsipalaiduoji 100%...
Raimis
Nuostabi vieta,puikus prisiminimai! ;)
Tomas
Viskas tikrai nuostabu. Bet dar pasiulyciau ir Kaune atidaryt salona nereiktu tiek belstis visada. 10/10 Auksciausia klase:)
TasKuriamPatiko
Visi atsiliepimai
Susisiekite su mumis