Darbo laikas: 11:00 - 23:00 I - VII

|

+370 642 222 00

Masažai

PASSION EXOTIC + SHOWER

Tai masažas, kurio metu mes liečiame kitą žmogų priartindami jį prie visą kūną užliejančios aistros. Išbandžiusieji šią techniką galėtų pasakyti jog tai labai įdomi, įvairi ir apimanti labai daug judesių masažo terapija. Šis masažas reikalauja labai rimto pasiruošimo, žinių ir praktikos, o visą tai puikiai įvaldžiusios mūsų masažo salono specialistės. Tai geriausia, ką galite išbandyti!

GLAMOUR EXOTIC

Tai prisilietimas prie žmogaus tarsi mažo mažo vandenyno skalaujančio tolimos ir labai egzotiškos šalies krantus. Šios masažo terapijos metu Jūs pamiršite savo kūną, o kai „sugrįšite“ nebejausite buvusios įtampos, kuri trukdė džiaugtis gyvenimu. Masažo esmė – įvertinti Jūsų būseną ir atlikti jį su tam tikrais akcentais, kurie padės Jūsų kūną sujungti į vieną vientisą visumą. Visiems išsiilgusiems gero masažo ir žiupsnelio egzotikos!

GLAMOUR DOUBLE EXOTIC

Negaliu tylėti, kai sakoma, kad atliekant masažą nereikia muzikos, aromaterapinių aliejų ar žvakių šviesos. Tai netiesa! Visko reikia, nes tai prisilietimas, kuris turi būti ypatingas. Šio masažo ritualo metu Jūs patys galėsite pasirinkti kvapų puokštę, o nepakartojamus įspūdžius sustiprins rankos atliekančios atpalaiduojančius masažo judesius.

QUICK SHOWER

Šis masažo ritualas skirtas visiems laiko stokojantiems, aktyviems ir intensyviai dirbantiems žmonėms. Masažuojančių vandens srovelių energija kartu su rankų bei kūno prisilietimais veikia kaip vientisa, harmoninga visuma. Tai puikus pasirinkimas norintiems sutaupyti laiko, atsipalaiduoti, atgaivinti savo kūną bei patirti malonumo jausmą.

GLAMOUR EXOTIC + SHOWER

Dušas paprasčiausia ir visiems prieinama procedūra. Tačiau namų dušo poveikis niekada neprilygs tam, ką galėtumėte patirti mūsų salone. Šio masažo seanso metu žmogus jaučiasi labai patogiai ir maloniai, nes masažuojamas visas kūnas, o tai suteikia gilų atsipalaidavimo jausmą, šalinama raumenų įtampa. Masažas kiekvienam klientui daromas pagal jo poreikius. Masažas rekomenduojamas tiems, kurie jaučia stresą, nerimą bei nori pagerinti visą savijautą. Po šios procedūros siela tikrai pasijaus laimingesnė, gyvendama tokiame nuostabiame kūne. :)

KETURIŲ RANKŲ MASAŽAS

Šis masažas nepakartojamas tuo, kad tuo pačiu metu stimuliuojama daugybė Jūsų kūno vietų. Jūs jausite labai gilų atsipalaidavimą, pamiršite laiką, erdvę ir savo kūną.  Masžas lėtas, gilus, derinamas su daugybe pasyvių judesių. Ką galima atlikti dviems, to niekada nepadarys vienas. Labai tinkama dovana sau arba Jūsų artimiausiam žmogui.

Mūsų Salonai

Masažo salonas
MONSIER

Žukausko g. 26, Vilnius
Plačiau

Masažo salonas
INDIGO SPA

Klaipėdos g. 2, Vilnius
Plačiau

Masažo salonas
PILIES 38 SPA

Pilies g. 38, Vilnius
Plačiau

Masažo salonas
ODRY

Ligoninės g. 2, Vilnius
Plačiau
ATSILIEPIMAI
Kotryna nereali mergina,švelni labai:)
Luk
Goda buvo super
Linas
Goda. Nereali...Prasu savininku jai bent papildomu atostogu :)
ashh
Gretai 10 balų
Ruonis
Eva yra fantastiška. Jau 2 kartus pas ją buvau ir eisiu dar kartą. Ukrainietė, kuri puikai žino kaip atpalaiduoti kūną ir atsidavusi 100% į darbą. Super
Aidas
Super patiko Aistė, smulkutė, gležnutė panelė. Labai patiko.
Mantas
Visi atsiliepimai
Susisiekite su mumis